HR espresso [Jarek Jarzębowski]

HRespresso to podcast, w którym solo lub z gośćmi Jarek Jarzębowski omawia tematy HRowe w sposób prosty i konkretny. Jest to audycja dla HRowców, którzy poważnie traktują swoją pracę i rozwój.


HR Inspirator [Julian Dąbrowski]

Podcast jest zbiorem rozmów z HR inspiratorami – ekspertami HR i zarządzania, którzy opowiadają o tym, co i jak konkretnie zrobili, aby tworzyć firmy, w których dba się zarówno o wyniki, jak i o ludzi, którzy te wyniki chcą i potrafią osiągać.


Kto tu rządzi? O kulturze odpowiedzialności [Sławek Błaszczak]

„Kto tu rządzi?” to podcast, w którym Sławek Błaszczak z 4Results – bez tematów tabu – pyta swoich gości o władzę, hierarchię, relacje lider-pracownik. Bada, jakie są najlepsze recepty na branie i oddawanie odpowiedzialności w firmach. Jak rządzić mądrze, unikać pułapek, uczyć się na błędach i sukcesach innych?


Leaders Island Podcast. Z warsztatu lidera [Józef Kącki]


Menedżer Plus [Mariusz Chrapko]

Podcast o zwinnym zarządzaniu sobą i biznesem.


Na zdrowie organizacji [Maciej Sasin]

Autor podcastu “Na zdrowie organizacji” dzieli się ze słuchaczami ideami, które wspierają firmy w rozwoju. Wysłuchacie rozmów, o tym jak mądrze rozwijać firmę.


O krok do przodu. Liderzy Zmian [Monika Chutnik]

O Krok Do Przodu – to podcast dla wszystkich, którzy zajmują się wprowadzaniem zmian. Posłuchacie tutaj o tematach z obszarów: zarządzanie międzykulturowe, zarządzanie wirtualnym zespołem, rozwój liderów.


Skuteczny CEO [Radek Drzewiecki]


Scenariusze Kariery [ Agnieszka Jurkowska]

Scenariusze Kariery to podcast o pracy, karierze i rynku pracy skierowany do osób pracujących i poszukujących pracy. Powstał on z myślą o osobach, które świadomie chcą kształtować swoje życie zawodowe. 


Z pasją o mocnych stronach [Dominik Juszczyk]

Dominik Juszczyk, certyfikowany trener Gallupa (Gallup-Certified Strengths Coach), pasjonat produktywności i autor bloga NearPerfectPerformance.com w swoim podcaście opowiada, jak wykorzystywać swoje mocne strony oraz mocne strony zespołu, aby osiągać więcej, zarówno prywatnie, jak i zawodowo.


Przekonajmy się [Andrzej Tucholski]

Podcast Andrzeja Tucholskiego o rozwoju osobistym, motywacji i produktywności.


W dobrym stanie [Małgorzata Henke]

W “Dobrym stanie” to podcast dla wszystkich, którzy wspierają ludzi. Szukasz wiedzy na temat tego, jak dbać o dobrostan pracowników, budować odporną organizację i wprowadzać zmiany w zespole i swoim życiu? Posłuchaj podcastów, w których znajdziesz inspirację w z takich obszarów jak: well-being i odporność psychiczna w organizacji, zarządzanie zespołem w zmianie. 


Dobrego odsłuchu! 

Ps. Artykuł będzie aktualizowany.